Nå lanserer vi et nytt tilbud til alle våre medlemmer – personlige fotballkort for din datter eller sønn!

For bare kr 300,- lager vår samarbeidspartner MIRU en pakke med 50 fotballkort til ditt fotballbarn som kan deles ut til venner, motstandere eller fans.

A-laget vårt skal ha fotballkort, og flere medlemmer har allerede bestilt kort – og det er blitt populært blant disse å bytte og samle kort. Dette er høyst frivillig – og Brodd tjener ikke noe på dette utover at kortene vil gi mer oppmerksomhet rundt klubben vår og er et godt tilbud for spillerne. En fin julegave til din datter eller sønn?

Lørdag og søndag blir det fotografering for de som ønsker å kjøpe fotballkortpakke. Send ditt barn ned til Midjord førstkommende lørdag eller søndag fra klokken 10.00 – 12.00. Fyll ut vedlagte skjema og ta det med til Midjord under fotograferingen.

Vi ses på Midjord torsdag. Vi gleder oss! 

Vedlegg:
Last ned denne filen (Fotballkort utfyllingsskjema.pdf)Utfyllingsskjema fotballkort[Utfyllingsskjema fotballkort]273 kB