Her er kampoppsettet for Selvaag Bolig cup søndag 5. juni. Alle kamper denne dagen spilles som 7-er kamper i klassene Gutter 2005, Gutter 2004 og Jenter 2005. Gutter/Jenter 2010 spiller på egne mindre baner på samme anlegg.

For å finne ditt lag: Finn laget ditt merket i oransje farge og se bortover mot høyre ditt lags tre motstandere og klokkeslett. 

KLASSE DELTAKERLAG KAMP 1 KAMP 2 KAMP 3
G2005 Viking 5
14:00 VBK 2 15:30 Brodd 2 16:45: Brodd 1
G2005 VBK 2 14:00 Viking 5 15:30 Brodd 1 16:45: Brodd 2
G2005 Brodd 1 14:00 Brodd 2 15:30 VBK 2 16:45: Viking 5
G2005 Brodd 2 14:00 Brodd 1 15:30 Viking 5 16:45: VBK 2
G2005 VBK 3 09:00 Viking 2 10:40 Klepp 1 12:20 Austrått 2
G2005 Viking 2 09:00 VBK 3 10:40 Austrått 1 12:20 Rennesøy
G2005 Klepp 1 09:00 Austrått 2 10:40 VBK 3 12:20 VBK 4
G2005 Austrått 2 09:00 Klepp 1 10:40 Viking 6 12:20 VBK 3
G2005 Viking 6 09:00 VBK 4 10:40 Austrått 2 12:20 Austrått 3
G2005 VBK 4 09:00 Viking 6 10:40 Brodd 3 12:20 Klepp 1
G2005 Brodd 3 09:00 Austrått 3 10:40 VBK 4 12:20 Austrått 1
G2005 Austrått 3 09:00 Brodd 3 10:40 Rennesøy 12:30 Viking 6
G2005 Rennesøy 09:00 Austrått 1 10:40 Austrått 3 12:20: Viking 2
G2005 Austrått 1 09:00 Rennesøy 10:40 Viking 2 12:20 Brodd 3
         
J2005 Brodd 1 14:00 Madla 2 15:30 Øyane 16:45 Brodd 2
J2005 Brodd 2 14:00 Øyane 15:30 Madla 2 16:45 Brodd 1
J2005 Madla 2 14:00 Brodd 1 15:30 Brodd 2 16:45 Øyane
J2005 Øyane 14:00 Brodd 2 15:30 Brodd 1 16:45 Madla 2
         
G2004 Viking 1 09:50 Madla 1 11:30 Rennesøy 13:10 Brodd 1
G2004 Rennesøy 0950: Brodd 1 11:30 Viking 1 13:10 Jarl 
G2004 Brodd 1 0950: Rennesøy 11:30 Øyane 13:10 Viking 1
G2004 Madla 1 09:50 Viking 1 11:30 Jarl 1 13:10 Øyane
G2004 Øyane 09:50 Jarl 11:30 Brodd 1 13:10 Madla 1
G2004 Jarl  09:50 Øyane 11:30 Madla 1 13:10 Rennesøy
G2004 Brodd 2 09:50 Madla 3 11:30 Viking 2 13:10 Høle
G2004 Høle 09:50 Viking 2 11:30 Madla 3 13:10 Brodd 2
G2004 Madla 3 09:50 Brodd 2 11:30 Høle 13:10 Viking 2
G2004 Viking 2 09:50 Høle 11:30 Brodd 2 13:10 Madla 3
G2010 Rennesøy 1 14:00 Brodd 1 14:45 Brodd 2 15:30 Brodd 3
G2010 Rennesøy 2 14:00 Brodd 2 14:45 Brodd 3 15:30 Brodd 1
G2010 Brodd 1 14:00 Rennesøy 1   15:30 Rennesøy 2
G2010 Brodd 2 14:00 Rennesøy 2 14:45 Rennesøy 1  
G2010 Brodd 3   14:45 Rennesøy 2 15:30 Rennesøy 1
Vedlegg:
Last ned denne filen (SELVAAG BOLIG CUP SØNDAG.pdf)Oppsett med BANE[Oppsett med baner]38 kB