Her er oppsett Selvaag Bolig cup lørdag 4. juni. Laget deres finner dere i venstre kolonne - og bortover mot høyre de tre kampene, klokkeslett og motstander.

 

KLASSE LAG KAMP 1 KAMP 2 KAMP 3 KAMP 4
G2006 Brodd 1 12:30 Hundvåg 1 15:00 Brodd 2 15:30 Brodd 5  
G2006 Brodd 2 12:30 Brodd 5 15:00 Brodd 1 15:30 Brodd 4  
G2006 Brodd 3 12:30 Øyane 14:30 Hundvåg 1 15:00 Brodd 4  
G2006 Brodd 4 12:30 Hundvåg 2 15:00 Brodd 3 15:30 Brodd 2  
G2006 Brodd 5 12:30 Brodd 2 13:30 Hundvåg 2 15:30 Brodd 1  
G2006 Hundvåg 1: 12:30 Brodd 1 13:30 Øyane 14:30 Brodd 3  
G2006 Hundvåg 2: 12:30 Brodd 4 13:30 Brodd 5 14:30 Øyane  
G2006 Øyane 12:30 Brodd 3 13:30 Hundvåg 1 14:30 Hundvåg 2  
           
G2007 Austrått 2 09:30 Brodd 3 10:30 Bogafjell 2 11:30 Buøy 1  
G2007 Bogafjell 1 09:30 Vigrestad 4 10:30 Vigrestad 3 11:30 Tjensvoll 4  
G2007 Bogafjell 2 09:30 Buøy 1 10:30 Austrått 2 11:30 Rennesøy 2  
G2007 Brodd 1 13:00 Brodd 1 14:00 Brodd 2 15:00 Vigrestad 1  
G2007 Brodd 2 13:00 Viking 5 14:00 Brodd 1 15:00 Hundvåg 1  
G2007 Brodd 3 09:30 Austrått 2 10:30 Buøy 1 12:30 Brodd 5  
G2007 Brodd 4 Avlyst kamp 10:30 Rennesøy 2 11:30 Vigrestad 3  
G2007 Brodd 5 09:30 Tjensvoll 4  11:30 Vigrestad 4 11:30 Vigrestad 4  
G2007 Buøy 1 09:30 Bogafjell 2 10:30 Brodd 3 11:30 Austrått 2  
G2007 Hundvåg 1 13:00 Vigrestad 1 14:00 Viking 5 15:00 Brodd 2  
G2007 Rennesøy 1 13:00 Brodd 1 14:00 Vigrestad 1 15:00 Viking 5  
G2007 Rennesøy 2 09:30 Vigrestad 3 10:30 Brodd 4 11:30 Bogafjell 2  
G2007 Sviland 1 09:30 Tjensvoll 2 10:30: Vigrestad 2 11:30 Tjensvoll 2  
G2007 Tjensvoll 2 09:30 Sviland 1 10:30 Øyane 11:30 Vigrestad 2  
G2007 Tjensvoll 4 09:30 Brodd 5 10:30 Vigrestad 4 11:30 Bogafjell 1  
G2007 Vigrestad 1 13:00 Hundvåg 1 14:00 Rennesøy 1 15:00 Brodd 1  
G2007 Vigrestad 2 09:30 Øyane 10:30 Sviland 1 11:30 Tjensvoll 2  
G2007 Vigrestad 3 09:30 Rennesøy 2 10:30 Bogafjell 1 11:30 Brodd 4  
G2007 Vigrestad 4 09:30 Bogafjell 1 10:30 Tjensvoll 4 11:30 Brodd 5  
G2007 Viking 5 13:00 Brodd 2 14:00 Hundvåg 1 15:00 Rennesøy 1  
G2007 Øyane 09:30 Vigrestad 2 10:30 Tjensvoll 2 11:30 Sviland 1  
           
G2008 Bogafjell 1 12:00 Brodd 4 13:00 Madla 6 14:00 Vidar 1  
G2008 Bogafjell 2 12:00 Brodd 3 13:00 Hundvåg 5 14:00 Jarl 1  
G2008 Brodd 1 12:00 Hundvåg 5 13:00 Jarl 1 14:00 Brodd 3  
G2008 Brodd 2 12:30 Madla 6 13:30 Vidar 1 14:00 Brodd 4  
G2008 Brodd 3 12:00 Bogafjell 2 13:00 Madla 2 14:00 Brodd 1  
G2008 Brodd 4 INGEN KAMP 13:00 Øyane 14:00 Brodd 2  
G2008 Hundvåg 5 12:00 Brodd 1 13:00 Bogafjell 2 14:00 Madla 2  
G2008 Jarl 1 12:00 Madla 2 13:00 Brodd 1 14:00 Bogafjell 2  
G2008 Madla 2 12:00 Jarl 1 13:00 Brodd 3 14:00 Hundvåg 5  
G2008 Madla 6 12:30 Brodd 2 13:00 Bogafjell 1 14:30 Øyane  
G2008 Vidar 1 12:00 Øyane 13:30 Brodd 2 14:00 Bogafjell 1  
G2008 Øyane: 12:00 Vidar 1 13:00 Brodd 4 14:30 Madla 6  
           
G2009 Brodd 1 09:00 Viking 1 10:00 Pol 1 11:00 Tjensvoll 2  
G2009 Brodd 2 09:00 Viking 5 10:00 Vaulen 1 11:00 Rennesøy 2  
G2009 Brodd 3 09:00 Vaulen 2 10:00 Rennesøy 1 11:00 Tjensvoll 1 gul 13:00 POL 2
G2009 Brodd 4 09:00 Øyane 10:00 Pol 2 11:00 Tjensvoll 1 blå 13:00 Sunde 1
G2009 Pol 1 09:00 Tjensvoll 2 10:00 Brodd 1 11:00 Viking 1  
G2009 POL 2 12:00 Rennesøy 2 13:00 Brodd 3 14:00 Sunde 1  
G2009 Rennesøy 1 09:00 Tjensvoll 1 gul 10:00: Brodd 3 11:00 Vaulen 2  
G2009 Rennesøy 2: 09:00 Vaulen 1 10:00 Viking 5 11:00 Brodd 2 12:00 POL 2
G2009 Sunde 1 12:00 Viking 1 13:00 Brodd 4 14:00 POL 2  
G2009 Sunde 2 09:00 Tjensvoll 1 blå 10:00 Brodd 4 11:00 Øyane  
G2009 Tjensvoll 1 blå 09:00 Pol 2 10:00 Øyane 11:00 Brodd 4  
G2009 Tjensvoll 1 gul 09:00 Rennesøy 1 10:00 Vaulen 2 11:00 Brodd 3  
G2009 Tjensvoll 2 09:00 Pol 1 10:00 Viking 1 11:00 Brodd 1  
G2009 Vaulen 1: 09:00 Rennesøy 2 10:00 Brodd 2 11:00 Viking 5  
G2009 Vaulen 2 09:00 Brodd 3 10:00 Tjensvoll 1 gul 11:00 Rennesøy 1  
G2009 Viking 1 09:00 Brodd 1 10:00 Tjensvoll 2 11:00 Pol 1 12:00 Sunde 1
G2009 Viking 5 09:00 Brodd 2 10:00 Rennesøy 2 11:00 Vaulen 1  
G2009 Øyane: 09:00 Brodd 4 10:00 Tjensvoll 1 blå 11:00 Pol 2  
           
J2006 Brodd 1 13:30 Rennesøy 1 14:30 Rennesøy 2 15:00 Viking 2  
J2006 Brodd 2 13:30 Viking 2 14:30 Viking 2 15:00 Rennesøy 1  
J2006 Rennesøy 1 13:30 Brodd 1 14:30 Viking 1 15:00 Brodd 2  
J2006 Rennesøy 2 12:00 Viking 1 12:30 Viking 2 14:30 Brodd 1  
J2006 Viking 1 12:00 Rennesøy 2 13:30 Brodd 2 14:30 Rennesøy 1  
J2006 Viking 2 12:30 Rennesøy 1 14:30 Brodd 2 15:00 Brodd 1  
           
J2007 Brodd 1 12:30 Klepp 1 13:30 VBK 14:30 Jarl 2  
J2007 VBK 12:30 Klepp 2 13:30 Brodd 1 14:30 Jarl 1  
J2007 Jarl 1 12:00 Klepp 1 13:30 Klepp 2 14:30 VBK  
J2007 Jarl 2 12:00 Klepp 2 13:30 Klepp 1 14:30 Brodd 1  
J2007 Klepp 1 12:00 Jarl 1 12:30 Brodd 1 13:30 Jarl 2  
J2007 Klepp 2 12:00 Jarl 2 12:30 VBK 13:30 Jarl 1  
Vedlegg:
Last ned denne filen (BANER SELVAAG LØRDAG - Eirik.pdf)Baner lørdag[Baner og oppsett lørdag]49 kB