Her vil vi oppdatere resultater fra helgens Brodd Vårcup underveis som vi får inn resultater. Vi ønsker alle lagene lykke til med kampene.

G 14

Lørdag 9. april            
               
               
Pulje 1 1050-1550 / 2x20 min  
 
       
               
Frøyland              
Viking 4              
Randaberg2               
Riska              
               
              Bane
1050 Frøyland -  1   Viking 4 1
1050 Randaberg 2  8 -  0   Riska 2
1320 Viking 4 1 -  2    Randaberg 2 1
1320 Riska  1 -  4   Frøyland 2
1550 Frøyland  0 -   Randaberg 2 1
1550 Riska  1 -   Viking 4 2
               
               
Pulje 2 1000-1730            
               
Lag 1 Brodd            
Lag 2 Viking 3            
Lag 3 Bogafjell 2            
Lag 4 Hinna            
Lag 5 Sunde            
               
1000 Brodd -  6   Viking 3 1
1000 Bogafjell 2 1 -  4   Hinna 2
1230 Sunde 1 -  3   Brodd 1
1230 Viking 3 4 -  1   Bogafjell 2 2
1500 Hinna  3 -  0   Sunde 1
1500 Brodd  1 -   Bogafjell 2 2
1730 Viking 3  0 -   Hinna 1
1730 Sunde  1 - 1   Bogafjell 2 2
               
Søndag 10. april            
1000 Brodd  2 -  2   Hinna 1
1000 Viking 3  3 -  1   Sunde 2

 

Kvartfinale          
             
1140 Z1 Nr. 2 pulje 1 / Frøyland  1 -  2 Nr. 3 pulje 2 / Bogafjell 2
1140 Z2 Nr. 2 pulje 2 / Viking 3  1 -  0 Nr. 3 pulje 1 / Viking 4
             
             
Semifinaler          
             
1340 S1 Randaberg 2  0 -  1 Viking 3
1340 S2

Hinna

 2 -  0

Bogafjell 2

             
             
FINALE            
             
1505 K1 Viking 3  1 - Hinna

J 13

Pulje 1    2x20 min            
                 
Jarl                
Vardeneset                
Midtbygden                
Sandved                
                 
                 
                 
    Lørdag 9. april           Bane
                 
1140   Jarl -  2   Vardeneset 1
1140   Midtbygden -  0   Sandved 2
                 
1410   Jarl  0 -  4   Midtbygden 1
1410   Vardeneset  0 -  0   Sandved 2
                 
1640   Sandved  2 -   Jarl 1
1640   Vardeneset -   Midtbygden 2
                 
                 
    Sluttspill søndag 10. april            
                 
  Kamp SEMIFINALE            
1050 Z1 Vinner Pulje 1 / Midtbygden  2 -  0   Nr. 4 pulje 1 / Vardeneset 1
1050 Z2 Nr. 2 pulje 1 / Sandved  1 -  0   Nr. 3 pulje 1 / Jarl 2
        -        
    BRONSEFINALE            
1240 B1  Vardeneset

2

-

 1 eeo

  Jarl 2
                 
    FINALE            
1240 F1 Midtbygden  3 -  1   Sandved 1