Lørdag 5. mars ruller Brodd Vårcup i gang igjen, årets turnering blir nr. 3 i rekken.

Her oppdaterer vi resultatene fra cupen like etter kampslutt, sluttspilloppsettet skal være klart innen kl. 19.00 lørdagen. Vi ønsker alle lagene lykke til.

Resultater fra dag 1 er klart - Sluttspillet starter i morgen

DET BLIR DESSVERRE INGEN SPEAKERTJENESTE I FINALEN GRUNNET MANGEL PÅ MIKROFON DESSVERRE.

 

Lørdag 05. mars          
             
             
Pulje 1 1000-1730         Bane 1 / Hovedbanen
             
Lag 1 Vaulen 0p 3p 3p 3p          
Lag 2 Riska 3p 3p 1p 3p          
Lag 3 Våganes 0p 0p 0p 1p          
Lag 4 Sandved 3p 3p 1p 0p          
Lag 5 Vidar 2 0p 0p 1p 0p          
             
1000 Vaulen  1 -  3   Riska
1050 Våganes  0 -  5    Sandved
1140 Vidar 2  0 -  5   Vaulen
1230 Riska  7 -  2   Våganes
1320 Sandved -   Vidar 2
1410 Vaulen  8 -   Våganes
1500 Riska -   Sandved
1550 Vidar 2  1 -   Våganes
1640 Vaulen  1 -   Sandved
1730 Riska  11 -   Vidar 2
             
             
             
             
Pulje 2 1000-1730         Bane 2 / Ligger på nedsiden
             
Lag 1 Riska 2 1p 0p 0p 0p          
Lag 2 Brodd 1p 0p 3p 0p          
Lag 3 Vardeneset 3p 3p 3p 3p          
Lag 4 Buøy 0p 0p 0p 3p          
Lag 5 Frøyland 3p 3p 0p 3p          
             
1000 Riska 2 -  2   Brodd
1050 Vardeneset 9 -  1   Buøy
1140 Frøyland 6 -  1   Riska 2
1230 Brodd  0 -  2   Vardeneset
1320 Buøy  0 -  8   Frøyland
1410 Riska 2  0 -  4   Vardeneset
1500 Brodd  8 -  1   Buøy
1550 Frøyland  2 - 3   Vardeneset
1640 Riska 2  1 -2     Buøy
1730 Brodd  0 -1     Frøyland

 

               
Bane Plasseringsspill      SØNDAG 6. MARS        
               
1 1100 P1 Sandved  5 - Brodd
2 1100 P2 Våganes  5 - Buøy
2 1200 P3 Vidar 2  0 -  9 Riska 2
               
  5-6. plass          
               
2 1300 K1 Sandved  3 -  4 Våganes
               
  7-8. plass          
               
1 1400 K2 Brodd  2 - 2   Riska 2, Riska vant på loddtrekning
               
  9-10. plass          
               
2 1400 K3 Buøy 2 -  3    Vidar 2
               
               
               
  Semifinaler:          
               
1 1200 Z1 Riska  5 - Frøyland
1 1300 Z2 Vardeneset  1 -  1 Vaulen 5-8 etter cornere
               
  Bronsefinale:          
               
2  1500 B1 Frøyland  2 -  4  Vardeneset
               
  Finale:            
               
1 1500 F1 Riska  0 - 1   Vaulen   eeo